آژانس مسافرتی سیناتور شرقآژانس مسافرتی سیناتور شرق

با ثبت نام در سایت سیناتور، اعلام می دارم که تمامی شرایط و ضوابط سایت را مطالعه نموده و تایید می نمایم.

در حال حاضر عضو هستید؟

آژانس مسافرتی سیناتور شرقآژانس مسافرتی سیناتور شرق
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور دبی

 تور دبی 

تورهای دبی معرفی شده همه روزه در چندین ساعت پروازی با پروازهای داخلی ماهان ، ایران ایر ، آسمان ، تابان و… همچنین با پروازهای خارجی امارات و قطر  برگزار میگردد. لذا مسافرین محترم میتوانند با توجه به ظرفیت خالی پروازها، پرواز دلخواه خود را انتخاب نمایند .

-تعداد شب های اقامت برای تورهای دبی به دلخواه مسافران قابل تغییر است ولیکن تورها معمولا به صورت ۳شب و ۴روز از طرف مسافران رزرو میگردد. شما میتوانید تعداد شب های اقامت خود را در دبی از ما درخواست نمایید .
– روادید (ویزا) کشور امارات متحده عربی به صورت ویزای عادی و ویزای فوری  قابل درخواست می باشد . به مسافرین محترم پیشنهاد میگردد حداقل ۱۰ روز پیش از پرواز تور خود را رزرو نمایند تا نگرانی از بابت تاخیر در صدور ویزا از سوی کشور امارات متحده عربی نداشته باشند .
-ساعت ورود و خروج برای هتل های دبی به ترتیب ساعت ۱۴:۰۰ و ساعت ۱۲:۰۰ میباشد . مسافران محترم تور دبی در صورتی که مایلند ، میتوانند در زمان خارج از این ساعات چمدان های خود را به لابی هتل تحویل داده و از گشت شهری و یا خرید استفاده نمایند .
-از آنجا که بلیط و واچر هتل به صورت الکترونیکی صادر می شود  مسافرانی که به علت بعد مسافت و یا نداشتن وقت کافی قادر به مراجعه به آژانس نمی باشند ، نیازی به مراجعه حضوری نداشته و می توانند پس از ارسال تصویر صفجه اول گذرنامه از طریق فاکس یا ایمیل یا شبکه های مجازی ، مدارک تور را نیز از همان طریق دریافت نمایند .
-تورهای دبی معرفی شده، همگی در هتل های با درجه سه ستاره به بالا برگزار می شود ، با توجه به اینکه درج نرخ تور دبی برای همه هتل ها امکان پذیر نمی باشد، در صورتی که قیمت تور دبی را برای هتل مورد نظر خود در سایت مشاهده ننمودید می توانید با آژانس تماس حاصل نمایید.
– مسافرانی که تمایل دارند در جریان قیمت های ویژه تور دبی قرار گیرند میتوانند از تورهای لحظه آخری بازدید نمایند.
-مسافرین محترم تور دبی توجه داشته باشید بر اساس قوانین اداره مهاجرت کشور امارات متحده عربی ۵ الی ۱۵ درهم ( بسته به درجه هتل محل اقامت ) به عنوان مالیات توسط هتل ها و مراکز اقامتی به صورت مستقیم از مسافران اخذ میگردد .