آژانس مسافرتی سیناتور شرقآژانس مسافرتی سیناتور شرق

با ثبت نام در سایت سیناتور، اعلام می دارم که تمامی شرایط و ضوابط سایت را مطالعه نموده و تایید می نمایم.

در حال حاضر عضو هستید؟

آژانس مسافرتی سیناتور شرقآژانس مسافرتی سیناتور شرق
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور مشهد هوایی

تور مشهد | تور مشهد هوایی | تور مشهد زمینی | تور مشهد ترکیبی

تور مشهد هوایی

در ارتباط با تور مشهد هوایی بدانیم :

– تور مشهد به صورت هوایی با پروازهای بویینگ و یا ایرباس برگزار می گردد.

– تورهای مشهد همه روزه در چندین ساعت پروازی از تهران و سایر شهرهایی که به مشهد پرواز مستقیم دارند انجام می گیرد. 

– مسافران تور مشهد میتوانند نوع حرکت خود و همچنین ساعت رفت و برگشت خود را بر اساس ظرفیت پروازها به دلخواه انتخاب نمایند.

– تعداد روزهای اقامت برای تور مشهد به دلخواه مسافرین قابل انتخاب می باشد ولی عموما تورهای مشهد به صورت ۲شب-۳روز و یا ۳شب-۴روز از سوی مسافران تور مشهد رزرو می شود .

– تمامی مدارک تور مشهد مانند بلیط هواپیما ، واچر هتل و … به صورت الکترونیکی صادر می گردد . از این رو  مسافرانی که قادر به مراجعه حضوری به آژانس نیستند می توانند مدارک خود را از طریق فاکس ، ایمیل، تلگرام و.. دریافت نمایند .

– ساعت تحویل و تخلیه اتاق هتل به ترتیب ساعت ۱۴:۰۰ و ۱۲:۰۰ میباشد . از این رو چنانچه مسافران تور مشهد ساعت پروازی خود را خارج از این ساعت انتخاب نمودند می توانند وسایل خود را به لابی هتل تحویل داده و برنامه های گشت شهری ، خرید ، زیارت را در زمان باقیمانده تا تحویل هتل و یا زمان حرکت خود در نظر بگیرند .

– در کلیه هتل ها ارائه شناسنامه برای احراز محرمیت الزامیست .

– آژانس سیناتور با کلیه هتل های ۳ ستاره و بالاتر و هتل آپارتمان های مشهد که کیفیت مناسبی را برای پذیرایی از مسافران دارند  همکاری دارد ، لیکن از آنجایی که درج نام  و قیمت همه هتل ها مقدور نیست چنانچه برای تور مشهد خود هتل خاصی را مد نظر داشتید و قیمت آن ذکر نشده بود ، برای اطلاع از قیمت آن هتل میتوانید با بخش مشهد آژانس تماس حاصل نمایید.

تور کربلا

تور کربلا

جهت برخورداری از تخفیف ویژه تور کربلا حتما بخونید!!!