آژانس مسافرتی سیناتور شرقآژانس مسافرتی سیناتور شرق

با ثبت نام در سایت سیناتور، اعلام می دارم که تمامی شرایط و ضوابط سایت را مطالعه نموده و تایید می نمایم.

در حال حاضر عضو هستید؟

آژانس مسافرتی سیناتور شرقآژانس مسافرتی سیناتور شرق
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور کیش

 تور کیش

تورهای کیش همه روزه در چندین ساعت پروازی با پروازهای داخلی ماهان، معراج، کیش ایر، قشم ایر، ایران ایر و… انجام میشود، بنابراین میتوانید با توجه به ظرفیت پروازهای موجود ، ساعت پروازی خود را به دلخواه انتخاب نمایید. تورهای کیش با پروازهای بویینگ و یا ایرباس انجام می شود .

– برای آگاهی بیشتر مسافران عزیز نقشه و راهنمای سفر کیش در اختیار کلیه مسافرین قرار میگیرد .

– از آنجاییکه بلیط و واچر هتل به صورت الکترونیکی صادر میشود برای تهیه تور نیاز به مراجعه حضوری به آژانس نیز وجود ندارد و مسافرانی که به دلیل بعد مسافت و یا نداشتن وقت قادر به مراجعه به آژانس نیستند، میتوانند پس از واریز وجه، مدارک تور را به صورت ایمیل و یا فاکس دریافت کرده و سفر خود را انجام دهند.

– هنگام انتخاب ساعت پروازی به خاطر داشته باشید که زمان تخلیه اتاق تا ساعت ۱۲ و تحویل اتاق از ساعت ۱۴ می باشد. البته اگر ساعت پروازی انتخاب شده شما خارج از این زمان باشد میتوانید پس از تخلیه اتاق چمدان های خود را به لابی هتل تحویل داده و تا زمان پرواز از گشت و خرید در جزیره استفاده نمایید .

– ارائه شناسنامه یا کارت ملی برای احراز هویت و محرمیت برای تمامی هتل های داخلی الزامی است .

– تعداد روزهای تور کیش به دلخواه مسافر قابل تغییر میباشد . ولی به طور معمول این تورها به شکل۲ شب -۳ روز و یا ۳ شب -۴ روز از طرف مسافران درخواست میشود.

– تورهای کیش در تمام هتل های سه ستاره به بالا برگزار میشود، با توجه به اینکه درج قیمت تور برای تمامی هتل ها میسر نیست در صورتی که قیمت تور کیش را برای هتل مورد نظر خود در سایت مشاهده ننمودید میتوانید با بخش کیش آژانس تماس حاصل فرمایید.

تور کربلا

تور کربلا هوایی

از تخفیف ویژه تور کربلا برخوردار شوید

تور نجف

هتل نجف الدولی | نجف | عراق

حتما از تخفیف وِیژه تور نجف برخوردار شوید!!

تور استانبول

تور استانبول ارزان

حتما از تخفیف وِیژه تور استانبول برخوردار شوید!!