آژانس مسافرتی سیناتور شرقآژانس مسافرتی سیناتور شرق

با ثبت نام در سایت سیناتور، اعلام می دارم که تمامی شرایط و ضوابط سایت را مطالعه نموده و تایید می نمایم.

در حال حاضر عضو هستید؟

آژانس مسافرتی سیناتور شرقآژانس مسافرتی سیناتور شرق
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور آنتالیا

 تور ترکیه 

تور ترکیه برای شهرهایی مانند استانبول همه روزه و در چندین ساعت پروازی با پروازهای داخلی زاگرس ، قشم ایر و همچنین با پروازهای خارجی کرندون و اطلس جت و پگاسوس برگزار میگردد. برای شهرهایی مانند آنتالیا ، مارماریس ، کوش آداسی ، بدروم نیز این تورها در فصل هایی که شرایط آب و هوایی مناسبی در آنجا وجود دارد برگزار میگردد. لذا مسافرین محترم میتوانند با توجه به ظرفیت خالی پروازها، پرواز دلخواه خود را انتخاب نمایند .

– تعداد شب های اقامت برای تورهای ترکیه به دلخواه مسافران قابل تغییر است ولیکن تورهای استانبول معمولا به صورت ۳شب و ۴روز و بقیه شهرها معمولا بصورت ۶ شب و ۷روز می باشد. شما میتوانید تعداد شب های اقامت خود را در ترکیه از ما درخواست نمایید .
– ساعت ورود و خروج برای هتل های ترکیه به ترتیب ساعت ۱۴:۰۰ و ساعت ۱۲:۰۰ میباشد . در صورتیکه ساعت پروازی مسافرین تور ترکیه خارج از این زمان باشد ، میتوانند در زمان خارج از این ساعات چمدان های خود را به لابی هتل تحویل داده و از گشت شهری و یا امکانات لابی هتل استفاده نمایند .
– سرویس پذیرایی هتل ها برای مسافران تور ترکیه معمولا برای شهر استانبول به صورت BB ( صبحانه ) و یا HB ( صبحانه و ناهار ) و برای شهرهای آنتالیا ، بدروم ، کوش آداسی، مارماریس به صورت آل ALL و یا یوآل UALL ( صبحانه ، ناهار، شام ، میان وعده رایگان ) می باشد.
– برای استفاده هر چه بهتر از زمان سفر به کلیه مسافران محترم تور ترکیه توصیه می شود پیش از سفر اطلاعات مربوط به جاذبه های گردشگری ، مراکز خرید و… شهر مورد نظر را از طریق همکاران ما در بخش تور ترکیه دریافت نمایند
-از آنجا که بلیط و واچر هتل به صورت الکترونیکی صادر می شود  مسافرانی که به علت بعد مسافت و یا نداشتن وقت کافی قادر به مراجعه به آژانس نمی باشند ، نیازی به مراجعه حضوری نداشته و می توانند پس از ارسال تصویر صفجه اول گذرنامه از طریق فاکس یا ایمیل یا شبکه های مجازی ، مدارک تور را نیز از همان طریق دریافت نمایند .

 

تور کربلا

تور کربلا هوایی

از تخفیف ویژه تور کربلا برخوردار شوید. حتما بخونید!!!

تور نجف

هتل نجف الدولی | نجف | عراق

حتما از تخفیف وِیژه تور نجف برخوردار شوید!!

تور استانبول

تور استانبول

حتما از تخفیف وِیژه تور استانبول برخوردار شوید!!