راهنمای سفر به کربلا – راهنمای سفر هوایی به کربلا در سیناتور

 

با توجه به تعدد سوالات شما عزیزان بر آن شدیم تا به مهمترین و پر تکرار ترین سوالات شما، پاسخ جامع و کامل دهیم.  سوالات زیر از جمله سوالات پر تکرار شما عزیزان است.

خدمات و اطلاع رسانی سیناتور چگونه است؟

با توجه به سوابق درخشان آژانس هواپیمایی سیناتور در خصوص خدمات رسانی به زائران عزیز،تمام تلاش مدیریت و پرسنل مجموعه به این منظور بوده و هست که بهترین خدمات ممکنه را در اختیار زائران عزیز در شهر کربلا  قرار دهد. این خدمات از هنگام ثبت نام اولیه تا بازگشت شما زائرین گرامی به کشور ایران را شامل می شود.

 

فرآیند انتخاب اتاق ها (پلن ها) در تور کربلا به چه صورت است؟

با توجه به درخواست شما زائرین گرامی و از انجا که تعداد اتاق دو تخته محدود است اولویت این اتاقها به زوجهای تنها می باشد و دوستانی که به شکل دست جمعی به همراه اقوام خود سفر می کنند اولویت بعدی محسوب می شوند.

 

افراد مسنی که نیازمند به ویلچر هستند چه باید بکنند؟

زائران کربلا معلی، در تمامی گروههای سنی هستند؛ ولی زائران سالخورده که احتیاج به ویلچر دارند و قادر به راه رفتن نیستند؛ توصیه می کنیم که همراه خود ویلچر ببرند. البته در هتل و حرم تعداد محدودی ویلچر موجود می باشد ولی به لحاظ کیفیت و تعداد محدود می باشد.

 

ساعتهای رفت و برگشت چگونه است؟

تورکربلا به شکل کاروانی (گروهی) برگزار می شود؛ لذا از زائران عزیز خواهشمندیم با مدیر گروه همکاری لازم را جهت ساعات رفت و آمد به حرم و کلیه برنامه ریزهای زمانی گروه را انجام دهند.

 

کیفیت غذاها و خوراکی ها در تور کربلا چگونه است؟

بنا به در خواست زائران مبنی بر کیفیت غذای هتل این دفتر خود را ملزم به انتخاب آشپز ایرانی مقیم در هتل های قراردادی کرده تا رضایتمندی زائران عزیز را در برداشته باشد.

 

ارز دولتی و میزان موثر بودن آن به پکیج ها چگونه است ؟

پکیج کریلا سیناتور به شکل آزاد برگزار می شود و ارز دولتی به آن تعلق نمی گیرد.

 

چقدر پول همراه خود داشته باشیم؟

یکی از سوالات رایج و مشترک بین مسافران راجب مقدار ارزی نوع ارزی که باید همراه داشته باشد می باشد؛ پیشنهاد مجموعه ما به مسافران همراه داشتن ریال و دلار و کارت بانکی می باشد.

 

وضعیت ترنسفر چگونه است؟

کلیه ترانسفرها اعم از رفت و برگشت فرودگاهی/رفت و برگشت حرم ها و کاظمین به عهده سیناتور می باشد

 

تحویل مدارک کجا صورت می پذیرد؟

دریافت مدارک ابتدا در آژانس صورت می گیرد. و تحویل مدارک در فرودگاه از مدیران کاروان انجام می گیرد.

 

وضعیت خدمات سیناتور نسبت به دیگر آژانس های هواپیمایی چگونه است ؟

با توجه به خدمت رسانی سیناتور به زائران با قیمتهای غیرقابل رقابت در بازار، امید است رضایتمندی کلیه مسافران از این مجموعه و خدمات زیارتی آن فراهم گردد.