آژانس مسافرتی سیناتورآژانس مسافرتی سیناتور

با ثبت نام در سایت سیناتور، اعلام می دارم که تمامی شرایط و ضوابط سایت را مطالعه نموده و تایید می نمایم.

در حال حاضر عضو هستید؟

آژانس مسافرتی سیناتورآژانس مسافرتی سیناتور
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

Lara Hadrianus Hotel

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
3 ستاره
ترکیه
آنتالیا
Güzeloba, Güzeloba Mh., Lale-3 Sokak, 07230 Muratpaşa/Antalya, Turkey
902423496601+
گرجستان
از ساعت 14:00
تا ساعت 12:00

 هتل LARA HADRIANUS دارای ۱۲۰ اتاق استاندارد و ۱۲ اتاق خانوادگی می باشد که تمام ۱۳۲ اتاق ، دارای پارکت و فرش ، تهویه مطبوع ، تلویزیون های ماهواره ای ، تلفن خط مستقیم ، صندوق امانات ، تراس و سشوار و همچنین مجهز به انرژی خورشیدی می باشد.

لابی هتل lara hadrian ، تهویه مطبوع و رستوران در فضای باز ، بار کنار استخر ، سرسره های آبی و استخر کودکان ، حمام ترکی، سونا ، واحد مراقبت از پوست ، ماساژ ، دیسکو در فضای باز و دیسکو در فضای بسته همراه با تهویه مطبوع ، سالن بیلیارد و تنیس و یک زمین فوتبال اینها همگی در خدمت مسافران محترم میباشد.

این هتل تا ساحل لارا ۳دقیقه ، ۳۰۰متر تا مرکز خرید ، ۹کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا و ۱۱ کیلومتر از مرکز شهر آنتالیا فاصله دارد.

هتل LARA HADRIANUS دارای یک سالن نمایش ، بازی های الکترونیکی ، کافی نت، بیلیارد بعلاوه زمین بازی کودکان ، پینگ پونگ ، دارت ، فعالیت هایی مانند ورزش های آبی نیز در اختیار شما می باشد.
همچنین شما عزیزان می توانید با استفاده از دوچرخه و یا اجاره اتومبیل همراه با عزیزان خود تاریخ آنتالیا و زیبایی های طبیعی نواحی اطراف آن را دیدن فرمایید.

سیاست های Lara Hadrianus Hotel

از ساعت 14:00
تا ساعت 12:00
سیاست های لغو و پرداخت با توجه به نوع اتاق متفاوت است. لطفا تاریخ اقامت خود را وارد نمایید و بررسی کنید که چه شرایطی به اتاق مورد نظر شما اعمال می شود.
یک کودک زیر 6 سال در صورت استفاده از تخت های موجود رایگان می باشد. یک کودک زیر 2 سال در یک تختخواب نوزاد رایگان می باشد. کودک بزرگتر از 6 سال همراه با تخت اضافی 50 درصد از اقامت اتاق در هر شب هر نفر را پرداخت می نماید. حداکثر تعداد تخت های اضافی / تخت بچه در یک اتاق 1عدد است. هزینه های اضافی به طور خودکار در کل هزینه محاسبه نمی شود و باید به طور جداگانه در طول اقامت خود پرداخت نمایید.
visa card & master card
حیوانات خانگی مجاز نمی باشد.

امکانات رفاهی Lara Hadrianus Hotel

هتل LARA HADRIANUS دارای 120 اتاق استاندارد و 12 اتاق خانوادگی می باشد که تمام 132 اتاق ، دارای پارکت و فرش ، تهویه مطبوع ، تلویزیون های ماهواره ای ، تلفن خط مستقیم ، صندوق امانات ، تراس و سشوار و همچنین مجهز به انرژی خورشیدی می باشد. لابی هتل lara hadrian ، تهویه مطبوع و رستوران در فضای باز ، بار کنار استخر ، سرسره های آبی و استخر کودکان ، حمام ترکی، سونا ، واحد مراقبت از پوست ، ماساژ ، دیسکو در فضای باز و دیسکو در فضای بسته همراه با تهویه مطبوع ، سالن بیلیارد و تنیس و یک زمین فوتبال اینها همگی در خدمت مسافران محترم میباشد. این هتل تا ساحل لارا 3دقیقه ، 300متر تا مرکز خرید ، 9کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا و 11 کیلومتر از مرکز شهر آنتالیا فاصله دارد. هتل LARA HADRIANUS دارای یک سالن نمایش ، بازی های الکترونیکی ، کافی نت، بیلیارد بعلاوه زمین بازی کودکان ، پینگ پونگ ، دارت ، فعالیت هایی مانند ورزش های آبی نیز در اختیار شما می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید با استفاده از دوچرخه و یا اجاره اتومبیل همراه با عزیزان خود تاریخ آنتالیا و زیبایی های طبیعی نواحی اطراف آن را دیدن فرمایید.

 • استخر
 • اینترنت داخل اتاق
 • بار
 • تلویزیون
 • جکوزی
 • amenity-image
  خدمات اسپا
 • رستوران
 • زمین تنیس

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل Lara hadrianus

Lara Hadrianus Hotel آنتالیا, ترکیه

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی